Naar boven

Contact

Heeft u een vraag of opmerking? Mail dan naar klantenservice@kamsmaschoenen.nl 
Of bel 0512-515684.

Vestigingen en openingstijden 

Kamsma Schoenen Drachten
Adres Zuidkade 36 , 9203 CM
Telefoon 0512515684
E-mail drachten@kamsmaschoenen.nl

Maandag 13.00 - 18.00 uur
Dinsdag 09.00 - 18.00 uur
Woensdag 09.00 - 18.00 uur
Donderdag 09.00 - 21.00 uur
Vrijdag 09.00 - 18.00 uur
Zaterdag 09.00 - 17.00 uur
Zondag Gesloten


Kamsma Schoenen Franeker 
Adres Dijkstraat 21 , 8801 LR Franeker
Telefoon 0517392648
E-mail  franeker@kamsmaschoenen.nl

Maandag 13.00 - 18.00 uur
Dinsdag 09.00 - 18.00 uur
Woensdag 09.00 - 18.00 uur
Donderdag 09.00 - 18.00 uur
Vrijdag 09.00 - 21.00 uur
Zaterdag 09.00 - 17.00 uur
Zondag  Gesloten


Kamsma Schoenen Harlingen
Adres Kleine Bredeplaats 22-24 , 8861 BV Harlingen
Telefoon  0517412369
E-mail harlingen@kamsmaschoenen.nl

Maandag 13.00 - 18.00 uur
Dinsdag 09.00 - 18.00 uur
Woensdag 09.00 - 18.00 uur
Donderdag  09.00 - 21.00 uur
Vrijdag 09.00 - 18.00 uur
Zaterdag  09.00 - 17.00 uur
Zondag Gesloten

Kamsma Schoenen Heerenveen
Adres Lindegracht 9, 8441 GJ Heerenveen
Telefoon 0513610061
E-mail  heerenveen@kamsmaschoenen.nl

Maandag 13.00 - 18.00 uur
Dinsdag 09.30 - 18.00 uur
Woensdag 09.30 - 18.00 uur
Donderdag 09.30 - 21.00 uur
Vrijdag 09.30 - 18.00 uur
Zaterdag 09.30 - 17.00 uur
Zondag  Gesloten

Kamsma Schoenen Leeuwarden
Adres Nieuwe Oosterstraat 24 , 8911 KN Leeuwarden
Telefoon 0582162496
E-mail leeuwarden@kamsmaschoenen.nl

Maandag 13.00 - 18.00 uur
Dinsdag 09.00 - 18.00 uur
Woensdag 09.00 - 18.00 uur
Donderdag 09.00 - 21.00 uur
Vrijdag 09.00 - 18.00 uur
Zaterdag  09.00 - 17.00 uur
Zondag  Gesloten

Kamsma Schoenen Sneek
Adres Grootzand 57 , 8601 AT Sneek
Telefoon 0515460349
E-mail sneek@kamsmaschoenen.nl

Maandag 13.00 - 18.00 uur
Dinsdag 09.30 - 18.00 uur
Woensdag 09.30 - 18.00 uur
Donderdag  09.30 - 21.00 uur
Vrijdag 09.30 - 18.00 uur
Zaterdag 09.00 - 17.00 uur
Zondag (1e vd maand) 13.00 - 17.00 uur

Kamsma Schoenen Wolvega
Adres Hoofdstraat Oost 41 , 8471 JJ Wolvega
Telefoon 0561614700
E-mail wolvega@kamsmaschoenen.nl

Maandag 13.00 - 18.00 uur
Dinsdag 09.00 - 18.00 uur
Woensdag  09.00 - 18.00 uur
Donderdag 09.00 - 21.00 uur
Vrijdag 09.00 - 18.00 uur
Zaterdag 09.00 - 17.00
Zondag Gesloten